IMG_0296
IMG_4927

Hakkımda

2012-2015 yılları arasında Turkcell Kurumsal Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Neslihan Uçar Çadırcı, 2016 yılından itibaren kurucusu olduğu Agency So.Ho. çatısı altında kurumlara performans bazlı dijital pazarlama hizmetleri sağlamanın yanı sıra, Büyük Veri Yönetimi, Dijital Dönüşüm, Dijital Pazarlama ve Mobil Pazarlama alanlarında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

1999 Yılında IBM Türkiye’de başlamış olduğu profesyonel hayatına, 2000-2015 yılları arasında Turkcell İletişim Hizmetleri’nde devam etmiş ve Turkcell'in hem bireyler hem de kurumlar için yarattığı ürün ve servislerin fikir aşamasından, lansman aşamasına ve sonrasında da tüm ürün yaşam döngüsünde P&L, iletişim ve ürün geliştirme aşamalarında farklı sorumlulukları yürütmüştür.

2012-2015 yılları arasında yeni nesil pazarlama/dijital pazarlama alanında üstlendiği sorumluluğu, kurumların mobil/dijital dönüşüm yolculuğunda fayda sağlayacak ürünlerin tasarlanması, markalar için konumlandırılması, Turkcell Büyük Veri ve izinli veritabanının oluşturulması ve işletilmesi aşamalarında hem Türkiye'de hem de dünyada ilk olan ürünlerin hayata geçirilmesinde aktif rol oynamış bu dönüşümü kurumların ihtiyacına uygun olarak projelendirmesi ve satış sürecini yönetmiştir.

Agency SoHo kapsamında yürüttüğü görevlerin yanısıra, Amerika ve İngiltere’de faaliyet gösteren ‘The Connected Marketer Institude’un Türkiye yapılanmasına önderlik etmektedir.